Niezwykłe monety i medale

Niezwykłe monety i medale kolekcjonerskie

Gorączka złota w Skarbnicy Narodowej!

Lipiec 9th, 2012 by Kolekcjoner

Kalifornia 1848W Skarbnicy Narodowej wybuchła prawdziwa gorączka złotaI Wszystko dzięki ekskluzywnej kolekcji sztabek zawierających złoto pochodzące ze światowych złóż! Każda z emisji to najczystszy kruszec (Au 999,9/1000) i najwyższa jakość mennicza, podkreślająca piękno i precyzję wykonania motywów, umieszczonych na rewersach.

Kolekcję rozpoczyna „Kalifornia 1848”, upamiętniająca odkrycie ogromnych pokładów złota na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Gorączka złota, która miała tam miejsce, miała duży wpływ na rozwój gospodarki, a niektórzy przybyli do Kalifornii poszukiwacze stali się bogaci. Dlatego między innymi stan ten jest postrzegany za miejsce, w którym ciężka Praca owocuje bogactwem. Emisja „Kalifornia 1848” zawiera dodatek kruszcu pochodzącego z kalifornijskich złóż.

Każda sztabka jest indywidualnie numerowana i umieszczona w oryginalnym opakowaniu szwajcarskiej mennicy PAMP. Do kolekcji dołączona jest elegancka kasetka z przezroczystym wieczkiem, umożliwiającym efektowną prezentację oraz prawdziwy złoty samorodek – gratis!

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę: www.skarbnicanarodowa.pl

Tagi: , , , ,

Kolekcje Skarbnicy


(comments are closed).